







Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wyczaruj w swojej sypialni magiczną ciszę zimowego lasu. Pościel z mikroflaneli w prosty zimowy motyw w skandynawskim designu będzie świetnym towarzyszem w mroźne noce. Pościel jest dwustronna - z jednej strony znajdują się choinki na białym tle, które przywołują urok śnieżnych równin, druga strona jest jednokolorowa w świątecznym beżowo-złotym odcieniu. Pościel jest pięknie miękka i ciepła – to idealny towarzysz dla małych i dużych zmarzluchów. Mikroflanela szybko schnie, nie wymaga prasowania, nie gniecie się i jest delikatna dla wrażliwej skóry.Poczuj magię kolekcji tekstyliów domowych Nordic, która w szczególny sposób czerpie inspirację z popularnego skandynawskiego designu i wprowadza harmonię nordyckiego stylu życia do Twojego domu. W kolekcji Nordic każdy znajdzie coś dla siebie: delikatne pastelowe kolory, neutralną tonację kolorystyczną, motywy naturalne i zwierzęce czy tradycyjne wzory folklorystyczne. Zestaw zawiera: 1 poszewkę na poduszkę 70 x 80 cm 1 poszwę na kołdrę 160 x 200 cm
| Szerokość: | 160 cm |
|---|
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe, Łóżko dwuosobowe |
|---|---|
| Materiał | Mikroflanel, Poliester |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Bożonarodzeniowe, Jednokolorowe |
| Kolor | Beżowa |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 240 g/m2 |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 160 x 200 cm, 70 x 80 cm |
| Rozmiary kołdry | 160 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 80 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

140×220 cm, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×200 cm, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
200×220 cm, kwiaty, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×200 cm, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
140×220 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
W serduszka, kropki, łóżko jednoosobowe
W magazynie
160×200 cm, w serduszka, kropki
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, poliestrowa, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Jednokolorowa, zwierzęta, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×200 cm, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
140×200 cm, kwiaty, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie