









Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 84,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Spraw, by w Twojej sypialni zapanowała atmosfera spokoju, w czym pomoże Ci pościel bawełniana Mystic. Uspakajające połączenie granatowego tła i turkusowego wzoru z piórkami jest eleganckie i sprawi, że Twoja sypialnia będzie doskonałym miejscem do odpoczynku. Wysokiej jakości 100% bawełna zapewni maksymalny komfort podczas snu. Pościel ma z obu stron ten sam wzór i została wyposażona zapięcie na zamek. Komplet zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 70 x 80 cm 1x poszwę na kołdrę 160 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe, Łóżko dwuosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 115 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 160 x 200 cm, 70 x 80 cm |
| Rozmiary kołdry | 160 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 80 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Jednokolorowa, francuska, bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, zamek, mikroplusz
W magazynie
200×220 cm, kwiaty, bawełniana
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, flanelowa
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
79×69 cm, ścienna
W magazynie
55×40 cm, z szufladą, nowoczesna
W magazynie

57×40 cm, z szufladą, nowoczesna
W magazynie
47×54 cm, z szufladą, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
55×50 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
63×40 cm, nowoczesna, z orzecha włoskiego
W magazynie
42×40 cm, z szufladą, nowoczesna
W magazynie
40×40×40 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
16×60×70 cm, drewniana, rustykalna
W magazynie
43×60×60 cm, nowoczesna, szklana
W magazynie
Dla chłopców
W magazynie

64×34×34 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynie
129×72×35 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
66×47×47 cm, pufy, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
72×35 cm, matowa
W magazynie
48×41×46 cm, zestaw
W magazynieDostawa gratis