








Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 89,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ciepła pościel z mikroflaneli, która ma styl. Z eleganckim zimowym motywem reniferów i choinek na szaroniebieskim tle, w figlarny sposób stanie się gwiazdą wśród wszystkich tradycyjnych świątecznych pościeli i nada Twojemu łóżku urok skandynawskiego stylu i dyskretną świąteczną atmosferę. Dodatkowo jest tak miękka i ciepła, że rozpłyniesz się z błogością nawet podczas najzimniejszych nocy. Mikroflanela szybko schnie, nie wymaga prasowania, nie gniecie się, jest delikatna dla wrażliwej skóry. Poczuj urok nordyckiej kolekcji tekstyliów domowych, która w szczególny sposób czerpie inspirację z popularnego skandynawskiego designu i dodaje harmonii skandynawskiego życia do Twojego domu. W kolekcji Nordic każdy znajdzie coś dla siebie: delikatne pastelowe kolory, dopasowanie neutralnych kolorów, motywy naturalne i zwierzęce czy tradycyjne wzory folklorystyczne. Komplet zawiera: • 1 poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm • 1 poszwę na kołdrę 140 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Mikroflanel, Poliester |
| Zapinanie | Guziki, Zamek |
| Motywy | Bożonarodzeniowe |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 240 g/m2 |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Piękna pościel
Doskonały materiał, piękna pościel, wspaniałe kolory, bardzo miękka i śpi się w niej jak w bawełnie, wielka satysfakcja.

Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Jesienna, kropki, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, francuska, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
W serduszka, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
200×220 cm, łóżko dwuosobowe, bawełniana

200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie

Zamek, zwierzątka
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Poliestrowa, na sztuki, obrusy
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie