






Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bawełniana pościel w tradycyjnym norweskim wzorze, który sprawi, że polubisz chłodne zimowe noce będą pełne wygody i spokoju. W końcu kogo martwiłaby brzydka pogoda, kiedy może opatulić się mięciutką świąteczną pościelą z ładnym wzorem w renifery i groszki? Pościel jest z obu stron taka sama i posiada zapięcie na zamek. Poszewka na poduszkę została uszyta z materiału metrowego, dlatego wzory mogą się delikatnie różnić. Zapoznaj się z magią kolekcji tekstylnej Nordic, która w oryginalny sposób czerpie inspirację z popularnego stylu skandynawskiego, sprawiając, że Twój dom będzie tak samo harmoniczny, jak skandynawskie wnętrza. Kolekcja Nordic ma w ofercie coś dla każdego: delikatne pastelowe kolory, neutralne harmoniczne odcienie, motywy natury i zwierząt, czy też wyraziste i tradycyjne wzory folklorystyczne. Komplet zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwę na kołdrę 140 x 220 cm 1x poszewkę na poduszkę 50 x 70 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Kropki |
| Kolor | Niebieska |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm + 50 x 70 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Dobre.
Pościel jest dokładnie taka, jak na zdjęciu. Piękna, duże zadowolenie. Nie kupowałam tutaj tekstyliów domowych po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni.
Produkt ma piękne kolory
Przyjemny materiał

Kropki, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Jednokolorowa, francuska, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
W serduszka, kropki, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
W serduszka, kropki, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, francuska, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie

Zestawy, stal nierdzewna, z pokrywką
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Na drzwi, na stół
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Do sypialni, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Szklana, dawkowa
W magazynie
Porcelanowa, płytka
W magazynie