










Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Elegancka bawełniana pościel Harmony oferuje nie tylko komfort, ale także styl do sypialni. Jasnoróżowy kolor w połączeniu z subtelnym wzorem gałązek nadaje pościeli delikatny i romantyczny charakter, wprowadzając harmonię i spokój do przestrzeni. Wykonana 100% z bawełny pościel jest miękka w dotyku i gwarantuje spokojny sen każdej nocy. Pościel jest dwustronna - jedna strona jest jasnoróżowa w białe i ciemnoróżowe gałązki, druga strona jest biała w ciemnoróżowe i jasnoróżowe gałązki. Można więc dowolnie ją łączyć i zmieniać swoje łóżko każdego dnia. Pościel posiada zamek błyskawiczny dla maksymalnej wygody. Zestaw zawiera: 1x poszwa na poduszkę 70 x 80 cm 1x poszwa na kołdrę 160 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Kolor | Różowa |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 115 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 160 x 200 cm, 70 x 80 cm |
| Rozmiary kołdry | 160 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 80 cm |
| Sezon | Kolekcja wiosenna |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Kwiaty, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
220×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
140×220 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
140×200 cm, w paski, kwiaty
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×200 cm, w serduszka, łóżko jednoosobowe
W magazynie
140×200 cm, kwiaty, łóżko jednoosobowe
W magazynie
W paski
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, guziki
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, guziki
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
140×220 cm, kwiaty, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
140×200 cm, bawełniana, perkalowa
Dostawa gratis
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, kwiaty, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kropki, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie