



Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Już nie możesz patrzeć na swoją ulubioną kanapę, która bezwzględnie wymaga Twojej interwencji? Spróbuj multielastycznego pokrowca, który sprawi, że fotel w magiczny sposób zmieni się w zupełnie nowy mebel. Pokrowiec Comfort w uniwersalnych delikatnych szarościach w mig zmieni Twoją kanapę w zupełnie inny mebel, a salon znów stanie się gustowny. Pokrowiec pozwoli Ci ożywić stare meble, zakrywając ich ewentualne ślady użytkowania i zużycia, chroniąc je zarówno przed zabrudzeniem i uszkodzeniem, co z pewnością docenią właściciele zupełnie nowych mebli. Wysokiej jakości materiał o wysokiej zawartości bawełny sprawia, że pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku, odporny na zużycie i łatwy w nakładaniu. Dobrze rozciąga się we wszystkich kierunkach, łatwo się dostosowując i ułatwiając pracę podczas nakładania.
| Uniwersalne | Tak |
|---|---|
| Elastyczne | Tak |
| Kolor | Szara |
| Materiał | 72 % bawełna, 26 % poliester, 2 % elastan |
| Rodzaj pokrowca | Pokrowiec na kanapę |
| Rozmiar | 180 - 220 cm |
| Rozmiary | 180 - 220 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Zadowolenie
Jestem zadowolony
jak na obrazku

Uniwersalna, elastyczna
W magazynie







Elastyczna
W magazynie











Elastyczna
W magazynie












Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie
Patyczkowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Do piaskownicy, do wody, plastikowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Drewniana, plastikowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
LED, metalowa, skandynawska
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, poliestrowa
W magazynie