



Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Czy Twoja kanapa zasłużyła na nowy elegancki wygląd i trochę świeżości? Multielastyczny pokrowiec stanie się doskonałym dodatkiem każdego wnętrza! Pokrowiec Comfort w nowoczesnym kolorze bordo w mig zmieni Twoją kanapę w zupełnie inny mebel, a salon znów stanie się gustowny. Pokrowiec pozwoli Ci ożywić stare meble, zakrywając ich ewentualne ślady użytkowania i zużycia, chroniąc je zarówno przed zabrudzeniem i uszkodzeniem, co z pewnością docenią właściciele zupełnie nowych mebli. Wysokiej jakości materiał o wysokiej zawartości bawełny sprawia, że pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku, odporny na zużycie i łatwy w nakładaniu. Dobrze rozciąga się we wszystkich kierunkach, łatwo się dostosowując i ułatwiając pracę podczas nakładania.
| Elastyczne | Tak |
|---|---|
| Kolor | Czerwona |
| Materiał | 72 % bawełna, 26 % poliester, 2 % elastan |
| Rodzaj pokrowca | Pokrowiec na kanapę |
| Rozmiar | 180 - 220 cm |
| Rozmiary | 180 - 220 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Uniwersalna, elastyczna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Uniwersalna, elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie



Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie


Elastyczna
W magazynie



Elastyczna
W magazynie





Nowoczesna, szklana, z sitkiem
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
40×140 cm, na ławki
W magazynie
4×40×150 cm, średnica
W magazynie
40×140 cm, okrągła, na ławki
W magazynie
4×40×140 cm, z podłokietnikami, z poduszkami w zestawie
W magazynie
Dla początkujących
W magazynie



Dywaniki łazienkowe, poliestrowa, zestawy
W magazynie