




Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 100,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Czy Twoja kanapa zasłużyła na nowy elegancki wygląd i trochę świeżości? Multielastyczny pokrowiec stanie się doskonałym dodatkiem każdego wnętrza! Pokrowiec Comfort w nowoczesnym kolorze bordo w mig zmieni Twoją kanapę w zupełnie inny mebel, a salon znów stanie się gustowny. Pokrowiec pozwoli Ci ożywić stare meble, zakrywając ich ewentualne ślady użytkowania i zużycia, chroniąc je zarówno przed zabrudzeniem i uszkodzeniem, co z pewnością docenią właściciele zupełnie nowych mebli. Wysokiej jakości materiał o wysokiej zawartości bawełny sprawia, że pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku, odporny na zużycie i łatwy w nakładaniu. Dobrze rozciąga się we wszystkich kierunkach, łatwo się dostosowując i ułatwiając pracę podczas nakładania.
| Elastyczne | Tak |
|---|---|
| Kolor | Czerwona |
| Materiał | 72 % bawełna, 26 % poliester, 2 % elastan |
| Rodzaj pokrowca | Pokrowiec na kanapę dwuosobową |
| Rozmiar | 140 - 180 cm |
| Rozmiary | 140 - 180 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Elastyczna
W magazynie
Uniwersalna, elastyczna
W magazynie
Uniwersalna, elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie


Elastyczna
W magazynie



Elastyczna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie



















Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie
Patyczkowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Do piaskownicy, do wody, plastikowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Drewniana, plastikowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
LED, metalowa, skandynawska
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie