








Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Doświadcz niebiańskiej magii każdego dnia dzięki świątecznej bawełnianej pościeli Angels od naszej prywatnej marki 4Home. Ta jasnoszara pościel ozdobiona jest nadrukiem stylizowanych aniołów. Oczaruje Cię swoją miękkością i urokiem, zapewniając jednocześnie ciepłe i przytulne uczucie każdej nocy. Pościel została wykonana 100% z bawełny. Dzięki zapięciu na suwak , pościel można zmienić niemal bez wysiłku. Pościel można również suszyć w suszarce bębnowej, co dodaje jej dodatkowej praktyczności. Będzie to świetny prezent świąteczny, który wprowadzi ciepłą atmosferę do każdego domu. Główne zalety produktu: miękki materiał wykonany w 100% z bawełny praktyczne zapięcie na suwak łatwe w utrzymaniu, nadaje się do suszarki świąteczny design dzięki nadrukowi aniołków Zawartość opakowania: 1x poszwa na kołdrę 140 x 200 cm 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm Parametry i specyfikacja: materiał: 100% bawełna wymiary kołdry: 140 x 200 cm wymiary poduszki: 70 x 90 cm zapięcie: zamek błyskawiczny kolor: jasnoszary wzór: stylizowane anioły konserwacja: można prać w temperaturze 40°C, suszyć w suszarce bębnowej
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Bożonarodzeniowe |
| Kolor | Szara |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 115 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
przyjemny materiał
Wspaniała pościel z aniołkami
Jakość
Pościel jest piękna, wysokiej jakości. Bardzo polecam.
Dobra jakość za dobrą cenę.
Piękna pościel

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, krepowa, mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
W paski
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×200 cm, bawełniana, perkalowa
Dostawa gratis
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
140×200 cm, łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, poliestrowa, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Kropki, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Łóżko dwuosobowe, poliestrowa, zamek
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
W doniczce
W magazynie
Na drzwi, na stół
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie

Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, metalowa
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Klasyczna, na ścianę
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Szklana, dawkowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie