


Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 141,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel flanelowa wykonana z bardzo wysokiej jakości bawełny. Jest to bawełna poddana procesowi czesania, dzięki czemu powstaje flanela, która przyjemnie ogrzewa. Ciepło materiału wynika z delikatnych włosków na włóknach. Pościel flanelowa jest więc idealna na chłodniejsze okresy, kiedy ogrzeje Cię i nie będziesz budzić się z nieprzyjemnym uczuciem zimna. Pościel flanelowa jest bardzo delikatna i miękka. Dlaczego pościel flanelowa jest dla Państwa odpowiednia? Delikatna struktura flanelu w wersji bawełnianej. Wysokiej jakości bawełna, miękka i gładka w dotyku. Długa żywotność, pościel zachowuje swój kształt. Praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny. Kolory są trwałe i nie blakną. Ciepłe na chłodniejsze zimowe miesiące Praktyczne porady dotyczące łatwej pielęgnacji i długiej żywotności pościeli Przed pierwszym użyciem pościel należy dokładnie wyprać. Pościel należy prać oddzielnie, zawsze na lewej stronie, z zamkniętym zamkiem błyskawicznym. Użyj proszku do prania kolorowego. Po wypraniu pościeli należy wybrać delikatne wirowanie. Pościel jest łatwa w prasowaniu. Nie wolno wybielać pościeli. Nie można jej czyścić chemicznie.Zestaw zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwę na kołdrę 140 x 200 cm
| 4home | 4HOME |
|---|---|
| Gramatura | 170 g/m2 |
| Materiał | Flanela |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | B.E.S. Petrovice |

Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Mikrofibra
W magazynie
Głębokość
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, guziki
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, bawełniana satyna
W magazynie
Kropki, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Muślinowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie

Ochraniacze na materac
W magazynie
220×240 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Do piaskownicy, dla chłopców, plastikowa
W magazynie
Bawełniana, zestawy, bambusowa
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie

Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Stołowa, średnica
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
48×60×34 cm, plastikowy, kwadratowa
W magazynie
Stołowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, flanelowa
W magazynie
Samoprzylepna
W magazynie

Stołowa, szkło i kryształ
W magazynie