


Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 97,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wprowadź elegancję do swojej sypialni dzięki luksusowej pościeli Exkluziv Blue line. Delikatna i przewiewna bawełna gwarantuje maksymalny komfort, a wyjątkowy wzór nadaje wnętrzu wyrafinowany charakter. Stylowy design inspirowany naturą stworzy przytulną atmosferę, w której będą Państwo cieszyć się spokojnym i niczym nie zakłóconym snem. Pościel jest ozdobiona delikatnymi paskami w dopasowanych kolorach niebieskim i białym, które wprowadzą do Państwa wnętrza spokojną i harmonijną atmosferę. Pościel jest wykonana w 100% z bawełny i posiada zamek błyskawiczny, który ułatwia jej zakładanie.Zestaw zawiera: 1 x poszewka na kołdrę 140 x 200 cm 1 x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Paski |
| 4home | 4HOME |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | B.E.S. Petrovice |
Opinie użytkowników
Pościel odpowiada kolorystycznie przedstawionemu obrazowi. Materiał jest wysokiej jakości i przyjemny w dotyku.

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Flanelowa
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Lniana
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Mikrofibra, satynowa
W magazynie
Mikrofibra, satynowa
W magazynie
W paski
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
W paski, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, guziki
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, guziki
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, bawełniana satyna
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, lniana, zamek
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, zamek
W magazynie
200×220 cm, lniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, kropki, bawełniana
W magazynie
Nowoczesna, szklana, z sitkiem
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
40×140 cm, na ławki
W magazynie
4×40×150 cm, średnica
W magazynie
40×140 cm, okrągła, na ławki
W magazynie
4×40×140 cm, z podłokietnikami, z poduszkami w zestawie
W magazynie



Dywaniki łazienkowe, poliestrowa, zestawy
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie