

Wymiary 120×60 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 61,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Trwałe i delikatne prześcieradło jersey z gumką do łóżeczka dzieci. Prześcieradło z 100% bawełny jest bardzo trwałe i doskonale gładkie. Dzięki swej elastyczności nadaje się do wszystkich rodzajów materacy do wysokości 15 cm. Jego rozciągliwe uchwyty zapobiegają niepożądanemu marszczeniu i zapewnią, że prześcieradło będzie zawsze napięte i starannie założone.
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Mocowanie | Naciąg |
|---|---|
| Materiał | Dżersej, Bawełna |
| Kolor | Niebieska |
| Gramatura | 135 g/m2 |
| Rodzaj łóżka | Łóżeczko dziecięce |
| Rozmiar | 60 x 120 cm |
| Rozmiary | 60 x 120 cm |
| Producent | Bellatex |

Napinająca
W magazynie
Napinająca
W magazynie



Bawełniana
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, nieprzemakalna, klasyczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
70×140 cm
W magazynie
60×120 cm
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
70×140 cm
W magazynie
70×140 cm
W magazynie
70×140 cm
W magazynie
60×120 cm
W magazynie
70×140 cm
W magazynie
60×120 cm
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
60×120 cm
W magazynie
60×120 cm
W magazynie
70×140 cm
W magazynie
60×120 cm
W magazynie
60×120 cm
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
Napinająca, bawełniana
W magazynie
60×120 cm
W magazynie
90×200 cm, bawełniana
W magazynie
70×140 cm
W magazynie
60×120 cm
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie

Dżersejowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Zaciemniająca, do drzwi, jednokolorowa
W magazynie

Patyczkowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
LED, metalowa, skandynawska
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Zamek, zwierzątka
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie