Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 218,44 zł
Historia cen
- 27.04.2026 - 218,44 zł
- 19.04.2026 - 218,44 zł
- 20.02.2026 - 213,35 zł
- 16.02.2026 - 251 zł
- 14.02.2026 - 213,35 zł
- 12.02.2026 - 251 zł
- 16.01.2026 - 229,31 zł
- 11.07.2025 - 216 zł
- 26.06.2025 - 251 zł
- 20.06.2025 - 208 zł
- 17.06.2025 - 251 zł
- 10.06.2025 - 213 zł
- 6.06.2025 - 216 zł
- 27.05.2025 - 251 zł
- 23.05.2025 - 216 zł
- 23.05.2025 - 213 zł
- 20.05.2025 - 213,34 zł
- 16.05.2025 - 213 zł
- 13.05.2025 - 225,89 zł
- 9.05.2025 - 228 zł
- 2.05.2025 - 251 zł
- 30.04.2025 - 239 zł
- 25.04.2025 - 203 zł
- 22.04.2025 - 239 zł
- 18.04.2025 - 203 zł
- 15.04.2025 - 239 zł
- 10.04.2025 - 206 zł
- 25.03.2025 - 239 zł
- 20.03.2025 - 206 zł
- 10.03.2025 - 179,25 zł
- 5.03.2025 - 179 zł
- 26.02.2025 - 179,25 zł
- 26.02.2025 - 239 zł
- 22.02.2025 - 206 zł
- 15.02.2025 - 239 zł
- 13.02.2025 - 206 zł
- 11.02.2025 - 239 zł
- 10.02.2025 - 206 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Czy chcesz przystroić swoje wnętrze za pomocą niepowtarzalnego dywanu? Jesteś w dobrym miejscu. Projekty marki Nouristan są inspirowane orientalnymi i klasycznymi wzorami . W ten sposób ozdobią szczególnie te pomieszczenia, które potrzebują wyrazistego akcentu. Ponadto, mają nie tylko niepowtarzalne estetyczne wykończenie, ale także wysoką trwałość , a dzięki krótkiemu włosiu są bardzo łatwe w konserwacji . Twoje stopy pokochają je za niezwykłą wygodę. Marka Nouristan oczaruje Cię swoją różnorodną ofertą, w której możesz wybierać spośród wielu rozmiarów, kolorów i motywów.
Wymiary
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 150 cm |
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Kolor | Pomarańczowa |
| Styl | Orientalny |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Skład i rodzaj materiału | Poliester |
| Grubość | 0.5 cm |
| Długość włosia dywanu | Bez włosia |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 1.3 kg |
| Długość | 150 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Pętelkowy (równomierny) |
| Kolekcja | Asmar |
| Wzór | Vintage/orientalny |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 1100 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Oczyścić mydłem/prać ręcznie |
| Materiał tylnej strony | Poliester |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Producent | Hanse Home |
Recenzje
Opinie użytkowników
Produkt jest gobelinem ściennym. Doskonale spełnia swoją funkcję, ponieważ materiał jest lekki, a wzór tkany wykonany jest z wiskozy. Łatwo jest przyszyć kółka do zawieszania, a jego montaż również nie sprawia trudności. Jednak z powodu długotrwałego przechowywania w zwiniętym stanie przed powieszeniem należy kilkakrotnie zwinąć go w przeciwnym kierunku, aby dobrze przylegał do ściany.
Piękny kolor
Recenzja nie zawiera żadnej treści do przetłumaczenia. Proszę podać pełny tekst recenzji.
Podobne produkty

Dywan klasyczny orientalny Asmar ceglany 120 cm x 160 cm
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Dywan klasyczny orientalny Asmar cyjan niebieski 120 cm x 160 cm
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Dywan klasyczny orientalny Asmar ceglany 80 cm x 200 cm
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Dywan klasyczny orientalny Asmar śliwkowo-czerwony 120 cm x 160 cm
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Dywan Lavo do prania 38960 080x150 Prostokąt
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan Austin Vintage Kolorowy 200x290 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Dywan klasyczny orientalny Asmar śliwkowo-czerwony 80 cm x 200 cm
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Dywan klasyczny Luxor Medalion multikolorowy 80 cm x 240 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan Universal Amira Multi, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Austin Kolorowa Wariacja 160x230 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Dywan Austin Królewski Niebieski 160x230 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Dywan wełniany Villeroy & Boch Wilhelmine zielony 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan wełniany Villeroy & Boch Wilhelmine zielony 80 cm x 150 cm
Do pokoju, naturalna, tkana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan odpowiedni na zewnątrz 120x170 cm Luna – Universal
120×170 cm, zewnętrzna, shaggy
W magazynie
Dywan klasyczny Luxor Rozeta złoty 80 cm x 240 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan klasyczny orientalny Asmar cyjan niebieski 80 cm x 200 cm
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Dywan odpowiedni na zewnątrz 160x230 cm Luna – Universal
160×230 cm, zewnętrzna, shaggy
W magazynie
Dywan abstrakcyjny - 200x290cm - szary, biały - Orion Abstract Silver
Tkana, abstrakcyjna, gotowa
Dostawa gratis
Tkany na płasko dekoracyjny dywan Stay
Tkana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan 160x230 cm Class – Universal
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Lavo do prania 46481 080x150 Prostokąt
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Beżowy dywan 133x190 cm Samarkand – Universal
133×190 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Costa F600A Modny dywan płasko tkany 120x170 Prostokąt
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Szary nowoczesny dywan ze złotem H9-E60
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Beżowy dywan 160x230 cm Saveh Cream Gold – Elle Decoration
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Mirva Multi, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, jutowa
W magazynie
Beżowo-kolorowy wzorzysty dywan w stylu klasycznym X6 L4-F28
Do pokoju, naturalna, orientalna
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Elle Collection Gallery Cegiełki beżowy 80 cm x 120 cm
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Dywan nowoczesny Gallery 3D beżowy 80 cm x 120 cm
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Dywan vintage Beyond Ramka szary 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Luxor Perski Florystyczny miętowo - kremowy 80 cm x 240 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan orientalny Naveh z frędzlami Łąka kwiatów Zielono-Kremowy 135 cm x 195 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Marmurowa deska do krojenia 21x31 cm Marmore – Premier Housewares
Kwadratowa

Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Naczynia porcelanowe zestaw 20 szt. Bonami Essentials Hestia
Porcelanowa
W magazynie
Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Biało-szary pojemnik na odpadki organiczne Addis Caddy, 2,5 l
17×18×24 cm
W magazynie
Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Beżowy dywan odpowiedni na zewnątrz 240x340 cm Nova 1201 – Ayyildiz Carpets
240×340 cm, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach











