




Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 222,21 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Dywan odpowiedni na zewnątrz 120x170 cm Luna – Universal
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 170 cm |
| Pomieszczenie | Zewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Długość włosia | 4 mm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 2.55 kg |
| Długość | 170 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne/zewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie/oklejone krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Welur) |
| Kolekcja | Luna |
| Wzór | Orientalny |
| Design | Klasyczny |
| Jakość | Basic/Back To School |
| Gęstość | 1250 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie/wycierać wilgotną ściereczką |
| Materiał tylnej strony | Polipropylen |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Kolor | Kolorowy |
| Producent | Universal |
Opinie użytkowników
Wyjątkowy dywan! Jest lekki, dzięki czemu można go łatwo wytrzepać, sierść psa nie wczepia się weń, a na żywo wygląda jeszcze piękniej niż na zdjęciu! Jestem zachwycony!

160×230 cm, zewnętrzna, shaggy
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Nowoczesna, retro, gotowa
W magazynie
Wełniana, orientalna, retro
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, jutowa
W magazynie
115×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, chodniki, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
77×150 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
160×230 cm, zewnętrzna, shaggy
W magazynie
34×44 cm, do pokoju, kwiatowa
W magazynieDostawa gratis
80×240 cm, do pokoju, chodniki
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Tkana, abstrakcyjna, gotowa
Dostawa gratis
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
120×160 cm, do pokoju, shaggy

Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Shaggy, gotowa, polipropylenowa
W magazynie
Tkana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Widelce, łyżki, srebrna
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
97×27×42 cm, na kółkach
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie

Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
Szklana, na długie świece, wewnętrzna
W magazynie
11×29×14 cm, zestaw, tekstylna
W magazynie

45×75 cm, prostokątna
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie