





Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeWybierz spośród 2 sklepów w przedziale cenowym od 162,34 zł do 177,5 zł :
Teraz jest dobry moment na zakup, cena jest obecnie 15,16 zł poniżej średniej.
Zobacz historię cenOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Marka Opviq lights wie, że dom powinien odzwierciedlać Twoją osobowość. Każdy kącik pomieszczenia powinien być niepowtarzalny i wyjątkowy jak Twój charakter. I oryginalne lampy są ważnym akcentem , ponieważ mają możliwość przeniesienia wnętrza na wyższy poziom. Jeśli szukasz tej ostatniej wisienki na torcie, która sprawi, że dom nabierze odpowiedniego klimatu , właśnie ją znalazłeś.
| Włączanie | Włączane wyłącznikiem |
|---|---|
| Lokalizacja | Do sypialni i salonu |
| Styl | Industrialny |
| Kolor | Czarna |
| Kształt | Okrągła |
| Wskazówki do montażu | Wymaga profesjonalnego montażu |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Materiał | Metal |
| Moc | 100 W |
| Liczba żarówek | 1 szt. |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Waga | 1.024 kg |
| Długość kabla | 90 cm |
| Średnica klosza | 34 cm |
| Właściwości lampy | Regulowana długość |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Zainstalowane na stałe |
| Design | Industrialny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Wycierać suchą ściereczką |
| Materiał klosza | Metal |
| Materiał konstrukcji | Żelazo |
| Material | Metal |
| Producent | Opviq lights |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Doskonała jakość, taka jak na zdjęciu.
Bardzo ładna lampa. Dobrze wykonana. W tym przedziale cenowym zasługuje na zainteresowanie. Polecam.
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Wygląda bardzo ładnie.
Byłam mile zaskoczona, jest ładniejszy niż na zdjęciu, pięknie się błyszczy i jest interesujący.
Światło odpowiada cenie i jakości.

Nowoczesna, LED, metalowa
W magazynie
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Nowoczesna, LED, metalowa
W magazynie
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Metalowa, industrialna

Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Do sypialni, metalowa, okrągła
W magazynieDostawa gratis

Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Do sypialni, włączane wyłącznikiem, nietypowa
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, metalowa, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, retro
W magazynieDostawa gratis

Metalowa, rustykalna, szklana
W magazynie
Do sypialni, metalowa, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Do kuchni, okrągła, szklana
W magazynie
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Szklana
W magazynie
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Nowoczesna, LED, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Metalowa
W magazynieDostawa gratis
LED, szklana, z kloszem
W magazynie
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
LED
W magazynieDostawa gratis
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie
0,5 - 1 l
W magazynie
50×210 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
300×215 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
137×78×68 cm
W magazynie
Metalowa
W magazynie