







Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 114,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Firany z kolekcji Kresz marki Homede nadają się do każdego pomieszczenia w Państwa domu. Doskonale upiększą i dodadzą wnętrzu przytulności. Wyjątkowa firana w eleganckim białym kolorze prezentuje się bardzo subtelnie i gustownie. Jest to firana, z którą nie będzie żadnej pracy. Firana jest wyposażona w srebrne przelotki o średnicy 4 cm.
| Szerokość: | 140 cm |
|---|
| Metraż | Sztukowe |
|---|---|
| Rodzaj | Woalowe |
| Zakończenie | Proste |
| Mocowanie | Na kij |
| Lokalizacja | Salon |
| Kolor | Biała |
| Gramatura | 62 g/m2 |
| Ilość sztuk w zestawie | 1 szt. |
| Materiał | 100% poliester |
| Rozmiar | 140 x 290 cm |
| Rozmiary | 140 x 290 cm |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | HOMEDE |

Woalowa, prosta, sztukowa
W magazynie
Nowoczesna, balkonowa, retro
W magazynie
Nowoczesna, prosta, retro
W magazynie

140×229 cm, woalowa, prosta
W magazynie
Prosta, na kij
W magazynie
Nowoczesna, balkonowa, woalowa
W magazynie
Prosta, skandynawska, żaluzjowa
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Nowoczesna, prosta, na kij
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, prosta, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, balkonowa, prosta
W magazynie


Prosta, francuska, witrażowa
W magazynie



Skandynawska, retro, żaluzjowa
W magazynie

Nowoczesna, rustykalna, metr
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, retro
W magazynie

Nowoczesna, rustykalna, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, metr
W magazynie
Metr
W magazynie

Nowoczesna, prosta, witrażowa
W magazynie


Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie

Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie
77×38×29 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie

Porcelanowa
W magazynie
Skrzat
W magazynie