



Wybierz spośród 2 sklepów w przedziale cenowym od 436,9 zł do 446,39 zł :
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Dzięki solidnej konstrukcji suszarka Maximex może z łatwością pomieścić do 35 kg prania. Łącznie cztery skrzydła na zawiasach z bardzo szerokimi prętami oferują do 27 metrów powierzchni suszenia. W celu wygodnego przenoszenia, suszarka jest wyposażona w cztery kółka, z których dwa maja hamulce, zapewniające, że suszarka nigdzie się nie przesunie. Szczegółowe wymiary: - Po rozłożeniu: 186 x 109 x 58 cm, - Po złożeniu 58 x 105,5 x 15 cm.
| Szerokość: | 109 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 186 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Rodzaj | Stojące |
|---|---|
| Lokalizacja | Wewnętrzne |
| Dodatkowy materiał | Plastik |
| Specyficzny materiał | Stal nierdzewna |
| Materiał | Metal |
| Waga | 5.052 kg |
| Długość powierzchni suszenia | 27 m |
| Długość | 186 cm |
| Jakość | Special Week 2/Basic |
| Rodzaj suszarki | Stojąca |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką |
| Kolor | Srebrny |
| Material | Metal |
| Producent | Maximex |
Opinie użytkowników
Mógłby być szerszy. Sweter w rozmiarze XXL mieści się na nim tylko po zgnieceniu.
Ten suszarka jest doskonała, solidna, wysokiej jakości, łatwa w użyciu, ma bardzo dobry design, mieści bardzo dużo ubrań różnych typów, a materiał ze stali nierdzewnej jest idealny. Podoba mi się, że ma również kółka, co jest bardzo przydatne do przemieszczania jej. Produkt, który przekroczył moje oczekiwania.
To dobry produkt. Jest stabilny. Jest taki, jak zostało opisane. To, co mi się nie podoba, to fakt, że skrzydła są mocowane w pozycji otwartej za pomocą elementów z plastiku. Nie wydają się zbyt wytrzymałe. Gdyby były metalowe, suszarka byłaby praktycznie niezniszczalna.

Stojąca, składana, wewnętrzna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stojąca, składana, zewnętrzna
W magazynie
Stojąca, składana, wewnętrzna
W magazynie
Składana, wewnętrzna
W magazynie
9×28×89 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
Wewnętrzna
W magazynie
Składana
W magazynie
Składana
W magazynie
Składana
W magazynie
Stojąca, składana
W magazynie

8×53×134 cm, stojąca, składana
W magazynieDostawa gratis
Stojąca, wewnętrzna
W magazynie
Stojąca
W magazynie
Stojąca, składana, wewnętrzna
W magazynie
Stojąca, składana, zewnętrzna
W magazynie
32×51 cm, zewnętrzna, wisząca
W magazynie
137×78×68 cm
W magazynie

10×60×103 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
Stojąca
W magazynie

Stojąca, składana
W magazynie
Wisząca
W magazynie

Stojąca, zewnętrzna
W magazynie
Stojąca, składana, wewnętrzna
W magazynie
Stojąca, składana, wewnętrzna
W magazynie
Wewnętrzna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stojąca, wewnętrzna, wciągająca
W magazynie
Stojąca, składana
W magazynie
Wisząca, wewnętrzna
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
Drzewka i drapaki dla kotów
W magazynie


Zestawy, na kieliszki
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Szklana, na długie świece, wewnętrzna
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie