


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ożyw swoje meble w łatwy i szybki sposób dzięki praktycznemu multielastycznemu pokrowcowi. Pokrowiec Comfort Plus w stylowy wzór w modnym niebieskim kolorze błyskawicznie odmieni kanapę tak, że będzie wyglądała jak nowa. Pokrowiec pomoże ożywić stare meble i zakryć wszelkie niedoskonałości i zużycie, ale jednocześnie ochroni je przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, co docenisz, mając nawet nowe meble. Dzięki wysokiej jakości materiałowi z dużą zawartością bawełny pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku, a jednocześnie odporny na ścieranie i łatwy do naciągnięcia. Bardzo dobrze rozciąga się we wszystkich kierunkach, dzięki czemu bez trudu i idealnie dopasuje się do kształtu mebla. Ułatwia pracę podczas manipulacji.
| Elastyczne | Tak |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Materiał | 62 % bawełna, 36 % poliester, 2 % elastan |
| Rodzaj pokrowca | Pokrowiec na kanapę dwuosobową |
| Rozmiar | 140 - 180 cm |
| Rozmiary | 140 - 180 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie












Uniwersalna, elastyczna
W magazynie






Elastyczna
W magazynie





Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie
Patyczkowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Do piaskownicy, do wody, plastikowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Drewniana, plastikowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
LED, metalowa, skandynawska
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie