








Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel bawełnianą Jazzy pokochasz dzięki jej stylowemu wzornictwu i przyjemnemu materiałowi. Dekadencki jasnoszary kolor w połączeniu z prostym białym geometrycznym motywem zachwyci tych, którzy wolą prostą elegancję od dzikich wzorów. Pościel doda sypialni nowoczesnego charakteru i doskonale uzupełni każde wnętrze. Wysokiej jakości 100% bawełna zapewnia maksymalny komfort podczas snu i łatwą pielęgnację. Pościel ma ten sam wzór po obu stronach i jest zapinana na zamek błyskawiczny. Zestaw zawiera: 1x poszewka na poduszkę 70 x 80 cm 1x poszwa na kołdrę 160 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe, Łóżko dwuosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Kolor | Szara |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 115 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 160 x 200 cm, 70 x 80 cm |
| Rozmiary kołdry | 160 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 80 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
W serduszka, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
200×220 cm, łóżko dwuosobowe, bawełniana

W paski, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Jesienna, kropki, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
160×200 cm, w paski, w gwiazdy
W magazynie
Kwiaty, francuska, bawełniana
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Zamek, zwierzątka
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Poliestrowa, na sztuki, obrusy
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie