











Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 36,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Codzienna dawka słodyczy na spokojny sen i miłą poranną pobudkę. Magiczna pościel bawełniana z misiami koala to obowiązkowa pozycja w każdym stylowym dziecięcym pokoju. Ty i Twoje dzieci zakochacie się w niej od pierwszego wejrzenia. Jej oryginalność podkreśla to, że jest obustronna - jedna strona jest granatowa, druga to kontrastująca biel, na obu znajdziesz mnóstwo uroczych koali. Wysokiej jakości 100% bawełna zapewnia maksymalny komfort i jest delikatna dla wrażliwej skóry dziecka. Możesz więc zasnąć wiedząc, że w 100% zadbano o komfort Twojego dziecka. Pościel posiada praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny. Komplet zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwę na kołdrę 140 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Zwierzęta |
| Kolor | Niebieska |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Łatwo się zakłada, odpowiada mi zamek błyskawiczny.
Te pościele są również tak krzywo uszyte, że prasowanie to koszmar.

Kwiaty, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
200×220 cm, kwiaty, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Kwiaty, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, francuska, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Kwiaty, francuska, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Nowoczesna, szklana, z sitkiem
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
40×140 cm, na ławki
W magazynie
4×40×150 cm, średnica
W magazynie
40×140 cm, okrągła, na ławki
W magazynie
4×40×140 cm, z podłokietnikami, z poduszkami w zestawie
W magazynie



Dywaniki łazienkowe, poliestrowa, zestawy
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie