








Wymiary 220×240 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ta atrakcyjna narzuta na łóżko w dwóch kolorach to elegancki i praktyczny dodatek do każdej sypialni. Nie tylko nada łóżku stylowy wygląd, ale także ułatwi codzienne ścielenie łóżka i zapewni dodatkową warstwę ciepła i komfortu. Narzuta wykonana jest z wysokiej jakości mikrowłókien, które są miękkie w dotyku, trwałe i łatwe w utrzymaniu. Dwustronny design narzuty ułatwia zmianę wyglądu sypialni. Jedna strona jest brązowa z eleganckim wytłoczonym wzorem, podczas gdy druga strona jest w delikatnym beżu. Dzięki temu można zmieniać wygląd łóżka w zależności od nastroju, koloru pościeli lub pory roku.
| Szerokość: | 220 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 240 cm |
| Kolor | Brązowa |
|---|---|
| Długość | 240 cm |
| Materiał | 100% poliester |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne przedłużona długość |
| Rozmiar | 220 x 240 cm |
| Rozmiary | 220 x 240 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
produkt odpowiada cenie
Cena
Jakość
Nie można ocenić, był to prezent.
Całkowite zadowolenie
Doskonała narzuta w dobrej cenie.

Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
220×240 cm, łóżko dwuosobowe, wysokość
W magazynie


220×240 cm
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie
220×240 cm, łóżko dwuosobowe, satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
220×240 cm, łóżko dwuosobowe, wysokość
W magazynie



Bawełniana, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, satyna
W magazynie
200×220 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie



Łóżko jednoosobowe, satyna
W magazynie
220×230 cm
W magazynie
Bawełniana
W magazynieDostawa gratis
Bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
200×220 cm
W magazynie

220×240 cm
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie