





Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 69,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bawełniana pościel, która doskonale wyraża Twoją miłość do snu. Młodzieńczy wzór w kropki i serduszka w pastelowych kolorach pięknie będzie się wyróżniał na szarym tle, a dzięki dwustronnemu wzornictwu Twoja sypialnia nabierze iście wyrazistego stylu. To idealny dodatek dla wszystkich miłośników zabawnego designu. Mięciutka i przyjemna 100% bawełna zapewni komfortowy sen. Pościel jest dwustronna - z jednej strony znajdują się pastelowe kropki i serduszka na szarym tle, druga strona jest czarno-biała w małe serduszka. Możesz więc dowolnie zmieniać wygląd swojego łóżka. Dla maksymalnego komfortu pościel posiada praktyczny zamek błyskawiczny. Komplet zawiera: · 1 poszewkę na poduszkę 70 x 80 cm · 1 poszwę na kołdrę 160 x 200 cm
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe, Łóżko dwuosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Kropki, Serduszka |
| Kolor | Szara |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 115 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 160 x 200 cm, 70 x 80 cm |
| Rozmiary kołdry | 160 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 80 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Ale całkiem dobre
Po pierwszym praniu rozpruł się źle zszyty szew poduszki... dziura w rogu.
W jednej kołdrze miałam duży problem z zamkiem, więc to źle. Druga pościel jest w porządku.

W serduszka, kropki, łóżko jednoosobowe
W magazynie
W serduszka, kropki, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
140×200 cm, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
140×220 cm, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, satynowa, guziki
W magazynie
140×200 cm, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
W paski, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
200×220 cm, kwiaty, łóżko dwuosobowe
W magazynie
140×200 cm, zwierzęta, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×200 cm, kwiaty, bawełniana
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, poliestrowa, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie