



Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Hurra na wycieczkę do magicznych jednorożców! Urocza bawełniana pościel z kolorowym motywem jednorożca na białym tle sprawi, że każdy dziecięcy pokój stanie się magiczną krainą pełną najpiękniejszych marzeń i wyczaruje uśmiech na twarzy nie tylko Twoich pociech. Wysokiej jakości 100% bawełna zapewnia maksymalny komfort i jest delikatna dla wrażliwej skóry dziecka. Możesz zasnąć wiedząc, że dbamy o komfort Twojego dziecka w najdrobniejszych szczegółach. Pościel jest taka sama z obu stron i posiada praktyczny zamek. Zestaw zawiera: • 1 poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm • 1 poszwę na kołdrę 140 x 200 cm
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
|---|---|
| Asortyment | Klasyczne |
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna |
| Motyw | Zwierzątka |
| Kolor | Różowa |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Piękna i przyjemna pościel.
Kupiłam to jako prezent dla wnuczki, ale gdy rozpakowała, była rozczarowana – poszewka na poduszkę była rozpruta, czyli nie była zszyta. Jest mi przykro, bo to oznacza dodatkowe wydatki, ponieważ nie posiadamy maszyny do szycia.
Poszewka na poduszkę była rozpruta.
Szybkość realizacji
Kolory po praniu się utrzymują. Bawełna wysokiej jakości, dziecko zadowolone. Super!
Motyw jednorożców
Wysokiej jakości pościel
Córka uwielbia jednorożce, więc tymi poszewkami trafiłam w dziesiątkę. Są tańsze, ale bardzo wysokiej jakości. Gorąco je polecam.

Dinozaury, dla chłopców, do łóżeczka
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie

Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie
77×38×29 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie

Porcelanowa
W magazynie
Skrzat
W magazynie