





Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 119,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wprowadź się w nastrój zimowej idylli z tą uroczą bawełnianą pościelą. Wesoły motyw łosi i choinek oczaruje z pewnością wszystkich miłośników figlarnych wzorów. Delikatne białe tło uzupełnione delikatnymi tonami pastelowych kolorów w stylu skandynawskim pasuje do każdej sypialni i wyczaruje idealną zimową atmosferę w Twoim domu.Przyjemna 100% bawełna zapewni wygodny i niczym niezmącony sen. Pościel jest dwustronna - jedna strona ze wzorem, druga strona jednokolorowa. Posiada praktyczne zapięcie na suwak.Komplet zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwę na kołdrę 140 x 220 cm
| Szerokość: | 140 cm |
|---|
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Zwierzęta, Bożonarodzeniowe, Jednokolorowe |
| Kolor | Szara |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
dobry stosunek jakości do ceny

Zwierzęta, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
Francuska, flanelowa, zamek
W magazynie
Zwierzęta, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
200×220 cm, kwiaty, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×200 cm, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, mikroflanel
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
W serduszka, kwiaty, jesienna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
140×220 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
140×200 cm, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie