


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw kołdry i poduszki Natur Line - Aloe Vera został nasączony ekstraktem z aloesu, który ma pozytywny wpływ na organizm człowieka. Sprzyja zrelaksowaniu się i uspokojeniu. Dzięki wykończeniu z użyciem aloesu będziesz się czuł bardzo przyjemnie i świeżo. Dodatkowo poduszka posiada zamek błyskawiczny więc można regulować ilość wypełninia. Zalecane pranie, ale nie suszenie w suszarce bębnowej.Masa poduszki: 900 gMasa kołdry: 1100 g
| Kolor | Biała |
|---|---|
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% poliester |
| Materiał wypełnienia | Włókno puste |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Sezonowość kołdry | Całoroczna |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | Calme |

Szerokość, wysokość, głębokość
W magazynie
Wysokość, średnica
W magazynie


Średnica
W magazynie



























140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie