







Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 50,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Elegancka bawełniana pościel dla miłośników romantycznego stylu. Subtelne połączenie białego tła z pastelowymi odcieniami różu, pomarańczy, mięty i khaki sprawi, że oryginalny motyw będzie się wyróżniał i doda przytulności Twojej sypialni. Krótko mówiąc, idealny dodatek, by romantycznie śnić. Przyjemna 100% bawełna zapewni wygodny i niczym niezmącony sen Twoich dzieci. Pościel jest z obu stron taka sama i posiada praktyczne zapięcie na suwak. Komplet zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwę na kołdrę 140 x 200 cm
| Szerokość: | 140 cm |
|---|
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Kwiaty |
| Kolor | Biała |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 115 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
140×220 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, zwierzęta, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
W serduszka, kwiaty, jesienna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
200×220 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie