


Wybierz spośród 2 sklepów w przedziale cenowym od 131,39 zł do 190,9 zł :
Teraz jest dobry moment na zakup, cena jest obecnie 59,51 zł poniżej średniej.
Zobacz historię cenOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pomarańczowa lampa wisząca z metalowym kloszem ø 25 cm Arta – Opviq lights
| Kolor | Pomarańczowa |
|---|---|
| Wskazówki do montażu | Wymaga profesjonalnego montażu |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Materiał | Metal |
| Moc | 15 W |
| Liczba żarówek | 1 szt. |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Waga | 1 kg |
| Długość kabla | 100 cm |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Zainstalowane na stałe |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Wycierać suchą ściereczką |
| Materiał klosza | Metal |
| Material | Metal |
| Producent | Opviq lights |

Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis

Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Do kuchni, nowoczesna, metalowa

Do sypialni, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, metalowa, szklana

Do kuchni, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, okrągła, szklana
W magazynie
Do sypialni, drewniana, LED
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, LED, retro
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna, metalowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, drewniana, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, okrągła, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, metalowa, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, metalowa, retro
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie
50×210 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
300×215 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
137×78×68 cm
W magazynie
Metalowa
W magazynie