




Wymiary 21×29 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 52,69 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Urocze maty ochronią blat stołu i ozdobią jadalnię. Angielska marka Cooksmart ® to rozkoszny rustykalny design i świetnej jakości materiały. Uwaga! Powierzchnia mat jest odporna na temp. do 90°C. Aby zapobiec uszkodzeniom, nie stawiaj na nich naczyń wyciągniętych bezpośrednio z piekarnika lub ściągniętych z płyty grzewczej. Warto wiedzieć: maty wykonane są z połączenia korkowej podkładki i papieru UV.
| Szerokość: | 21 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 29 cm |
| Kształt | Prostokąt |
|---|---|
| Materiał | Korek |
| Zestawy | Tak |
| Kolor | Szara |
| Liczba sztuk | 4 szt. |
| Specyficzny materiał | Korek |
| Długość | 29 cm |
| Kolekcja | Curious Dogs |
| Wzór | Z nadrukiem |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Nieodpowiednie do długiego kontaktu z wodą/wycierać suchą ściereczką |
| Material | Korek |
| Producent | Cooksmart ® |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Piękne nakrycie stołu, chociaż wcześniej używaliśmy większych, szybko się przyzwyczailiśmy.
Piękne
Bardzo ładna, wysokiej jakości podkładka pod talerz, tylko zaskoczył mnie jej rozmiar, ponieważ jest mniejsza niż te, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Ale nie zwróciłem uwagi podczas zakupu, jak duża jest. Ma rozmiar mniej więcej A4, ale mimo to jest użyteczna i bardzo ładnie wykonana. Materiał jest sztywny, nie taki elastyczny jak zwykle, ale to dobrze.
Mam radość z produktu.
Mniejszy, nie zmieści się na nim duży talerz, lepiej sprawdzić wymiary.

21×29 cm, prostokąt, korek
W magazynie
10×10 cm, korek, zestawy
W magazynie

21×29 cm, prostokąt, korek
W magazynie



10×10 cm, korek, zestawy
W magazynie

21×29 cm, prostokąt, korek
W magazynie






20×0 cm, prostokąt, tekstylna
W magazynie

40×47 cm, prostokąt, tekstylna
W magazynie
Prostokąt, zestawy
W magazynie


37×37 cm, prostokąt, PVC
W magazynie



Kwiatowa, prostokąt, tekstylna
W magazynie
Kwiatowa, prostokąt, tekstylna
W magazynie

Kwiatowa, prostokąt
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Kwadrat, tekstylna, jednokolorowa
W magazynie
Kwadratowa

Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie

45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie

Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Skandynawska, prostokątna, okrągła
W magazynie