








Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Elegancka bawełniana pościel do harmonijnej sypialni i relaksującego snu. Dekadencki, naturalny motyw gałązek w połączeniu z kojącym odcieniem granatu pięknie dopełni każde wnętrze i sprawi, że Twoja sypialnia stanie się idealnym miejscem do relaksu. Co więcej, pościel wykonana jest z miękkiej i przyjemnej w dotyku 100% bawełny, która zapewni komfortowy sen. Pościel jest dwustronna - jedna strona jest granatowa w biały wzór, druga biała z granatowym i beżowym motywem. Możesz więc ją dowolnie zmieniać i mieć każdego dnia inaczej pościelone łóżko. Pościel posiada zapięcie na zamek błyskawiczny zapewniające wygodę podczas użytku. Zestaw zawiera: · 1x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm · 1x poszwę na kołdrę 140 x 220 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Kolor | Niebieska |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 115 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Sezon | Kolekcja wiosenna |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Pościel farbuje. Rano, gdy człowiek idzie pod prysznic, spływa niebieski kolor. Mam nadzieję, że z czasem się to trochę wypierze.
Zadowolenie
Zamówiłam dłuższe rozmiary poszewek i pasują idealnie.

Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, francuska, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Jednokolorowa, francuska, bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×200 cm, kwiaty, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko dwuosobowe, bawełniana, guziki
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Plastikowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Zaciemniająca, do drzwi, jednokolorowa
W magazynie
W paski, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Plastikowa, na lody
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Okrągła, mała, samonawadniająca
W magazynie
Do kuchni, metalowa, z kloszem
W magazynie
180×200 cm, frotowa
W magazynie