





Wybierz spośród 2 sklepów w przedziale cenowym od 221,84 zł do 231,85 zł :
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bambusowy stolik Wenko Bamboo
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 46 cm |
| Kraj pochodzenia | CN |
|---|---|
| Wysokość nóg | 46 cm |
| Nośność | 120 kg |
| Waga | 2.54 kg |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Kolekcja | Bambusa |
| Montaż wymagany | Nie |
| Jakość | Basic |
| Właściwości | Z siedziskiem |
| Kolor nóg | Jasne drewno |
| Powłoka | Olejowanie |
| Kolor drewna | Jasne drewno |
| Dekor | Drewno egzotyczne |
| Materiał konstrukcji | Bambus |
| Materiał | Lite drewno |
| Kolor | Naturalny |
| Material | Lite drewno |
| Producent | Wenko |
Opinie użytkowników
Prosty, przejrzysty, ładny mały stolik. Dopasowanie elementów mogłoby być nieco bardziej precyzyjne, ale po złożeniu i dobrym dokręceniu śrub nie jest to uciążliwe.
Bardzo ładne. Wysokiej jakości. Polecam.
Przepraszam, ale nie zamierzam pisać tutaj wypracowania. Zakupiłam produkt, ponieważ odpowiada mi pod każdym względem. Gdyby tak nie było, nie dokonałabym zakupu.
Piękny, dobrze wykorzystujący przestrzeń.

59×50×85 cm, rustykalna, drewniane ogrodzenia
W magazynie

Nowoczesna, prostokątna, dębowa
W magazynie
Okrągła, rustykalna, prowansalska
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, sosnowa
W magazynie
66 cm, ⌀ 50 cm, metalowa, industrialna
W magazynie
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Drewniane ogrodzenia, metalowa, zestaw
Dostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, drewniane ogrodzenia
Dostawa gratis
Nowoczesna, prostokątna, drewniane ogrodzenia
W magazynie

Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
40 cm, ⌀ 40 cm, okrągła, dębowa
W magazynie
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Industrialna
W magazynie
55×40×40 cm, dębowa, metalowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, kwadratowa, dębowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
Dostawa gratis
Drewniane ogrodzenia
W magazynie

Kwadratowa, rustykalna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
42×48×35 cm, nowoczesna, z orzecha włoskiego
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła, rustykalna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Nowoczesna, drewniane ogrodzenia, retro
W magazynie

45 cm, ⌀ 70 cm, okrągła
W magazynie
Prostokątna, szklana
W magazynie
13×68×70 cm, nowoczesna, szklana
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, dębowa
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Kwadratowa

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
Drzewka i drapaki dla kotów
W magazynie

43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie


24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
Szklana, na długie świece, wewnętrzna
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie