
Stanex Pościel z kory Patchwork beżowy, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Łóżko jednoosobowe, krepowa, guziki
W magazynieNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 184,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Atrakcyjny wzór w kratkę w odcieniach beżu i brązu będzie ozdobą każdej sypialni. Nowoczesny wzór dla miłośników ponadczasowej elegancji. Poszewki na poduszki są szyte z metrażu, dzięki różnorodności wzoru każda jest inna. Zalecamy pranie na lewej stronie bez wybielaczy i chemicznych środków czyszczących.Zestaw zawiera: 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszewka na kołdrę 140 x 220 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Krepa |
| Zapinanie | Guziki, Zamek |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 135 g/m2 |
| Prasowanie | Wykonanie niegniecące |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Guziki |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | Stanex |

Łóżko jednoosobowe, krepowa, guziki
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Kwiaty, francuska, bawełniana
W magazynie
Poliestrowa, zamek
W magazynieDostawa gratis
Łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Francuska
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Kwiaty, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×200 cm, kwiaty
Dostawa gratis
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, flanelowa
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, guziki
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie

Zamek, zwierzątka
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Poliestrowa, na sztuki, obrusy
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie