
Stanex Pościel z kory Zielone liście, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynieNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 142,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ciesz się spokojną atmosferą natury w swojej sypialni. Ta dwustronna pościel łączy w sobie uspokajający odcień zieleni z delikatnym białym tłem, a całość zdobi elegancki wzór drobnych gałązek. Stwórz harmonijne otoczenie i śpij w otoczeniu piękna natury. Wykonana z wysokiej jakości miękkiej bawełny dla zapewnienia komfortu i zdrowego snu. Stylowe i nowoczesne wykonanie pasuje do minimalistycznych i naturalnych wnętrz. Zalety: Tkanina o dużej gęstości przędzy i delikatności Trwałość koloru Wysokiej jakości barwienie Zestaw zawiera: 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwa na kołdrę 140 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Kolor | Zielona |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 125 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Sezon | Kolekcja wiosenna |
| Producent | Stanex |

Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Kropki, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, muślinowa
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, guziki
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Francuska
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, guziki
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
140×200 cm, kwiaty
Dostawa gratis
Bawełniana
W magazynie
Mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, francuska, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, flanelowa
W magazynie
W serduszka, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Poliestrowa, zamek
W magazynieDostawa gratis
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, flanelowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie
Flanelowa, guziki
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Francuska, flanelowa, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Zamek, zwierzątka
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Poliestrowa, na sztuki, obrusy
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie