


Wymiary 40×60 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 22,94 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Dywanik łazienkowy 60x40 cm Royal − Foutastic
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Asortyment | Dywaniki łazienkowe |
|---|---|
| Zestawy | Sztukowe |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Materiał | Tekstylia |
| Grubość | 0.7 cm |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 0.22 kg |
| Długość | 60 cm |
| Wykończenie | Nadruk cyfrowy |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 700 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Antypoślizgowy/odpowiedni do prania |
| Pielęgnacja | Można prać w pralce/prać w temp. 30°C |
| Specyfikacja materiału | 100% poliamid |
| Kolor | Kolorowy |
| Material | Tekstylia |
| Producent | Foutastic |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Piękna wycieraczka, z powierzchnią antypoślizgową.
Tani, ale cienki, z ładnym wzorem.
Super materiał. Leży w łazience
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Dobry stosunek jakości do ceny. Ze względu na swoje wymiary pasuje do mojej łazienki.
Bardzo ładne kolory na żywo - takie błyszczące

Dywaniki łazienkowe

60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

Bawełniana, dywaniki łazienkowe, poliestrowa
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
50×80 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Okrągła
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy




Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Okrągła
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe


60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe
W magazynie
52×83 cm, dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie

44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Miski dla psów
W magazynie
Szklana, na długie świece, wewnętrzna
W magazynie

Metalowa
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie
97×27×42 cm, na kółkach
W magazynie
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
11×29×14 cm, zestaw, tekstylna
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Ze stali nierdzewej, do 0
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie