






Wymiary 60×100 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 117,69 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Odkryj luksus i wygodę dzięki aksamitnym dywanikom łazienkowym Mila Home. Zestaw zawiera dwa dywaniki o wymiarach 100x60 cm i 60x50 cm, które nadadzą łazience elegancki wygląd. Miękka aksamitna powierzchnia jest przyjemna w dotyku i zapewnia maksymalny komfort. Dywaniki te nie tylko upiększą Twoją przestrzeń, ale także zwiększą bezpieczeństwo dzięki antypoślizgowemu wykończeniu.
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 100 cm |
| Asortyment | Dywaniki łazienkowe |
|---|---|
| Zestawy | Zestawy |
| Struktura materiału | Elastyczna/miękka |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Liczba sztuk | 2 szt. |
| Materiał | Tekstylia |
| Grubość | 1 cm |
| Kształt | Prostokątny |
| Długość | 100 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Wykończenie | Błyszczące/nadruk cyfrowy |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 325 g/m² |
| Właściwości | Antyalergiczny/odpowiedni do prania/antybakteryjny/antypoślizgowy |
| Pielęgnacja | Nie prasować/można prać w pralce/prać w temp. 30°C/nie używać chemicznych środków wybielających |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Kolor | Szarobrązowy |
| Material | Tekstylia |
| Producent | Mila Home |


Dywaniki łazienkowe, sztukowa, kwadratowa
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe


Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Bambusowa, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Drewniana
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
35 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, skandynawska
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
137×78×68 cm
W magazynie
27×24×13 cm, prosta, industrialna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie