


Wymiary 60×100 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Oryginalne dywaniki łazienkowe Chilai są odpowiednie do ogrzewanych podłóg. Mają antypoślizgowe wykończenie, a także można śmiało prać je w pralce w temp. 30°. Uwaga! Wymiary dywaników wynoszą 50 x 60 cm oraz 60 x 100 cm.
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 100 cm |
| Asortyment | Dywaniki łazienkowe |
|---|---|
| Zestawy | Zestawy |
| Kolor | Czarna |
| Struktura materiału | Elastyczna/miękka |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Liczba sztuk | 2 szt. |
| Materiał | Tekstylia |
| Grubość | 1 cm |
| Kształt | Owalny |
| Waga | 0.245 kg |
| Długość | 100 cm |
| Wykończenie | Nadruk cyfrowy |
| Kolekcja | Marble |
| Wzór | Kamień/abstrakcyjny |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 800 g/m² |
| Właściwości | Odpowiedni do prania/antypoślizgowy/odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 30°C |
| Specyfikacja materiału | 100% poliamid |
| Material | Tekstylia |
| Producent | Foutastic |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Kolorystyka i wzór są odpowiednie, podobnie jak materiał, jednakże właściwości antypoślizgowe spodniej warstwy nie są w pełni zadowalające. Produkt jest sztywny, przez co nie nadaje się do prania w pralce, co budzi poważne zastrzeżenia z punktu widzenia higieny.
W opisie podano czarny kolor, ale są ciemnoniebieskie, co nie bardzo pasuje mi do czarno-białej łazienki.
Super
Ładny i lekki dywanik do łazienki i toalety, tylko strona antypoślizgowa mogłaby być znacznie lepsza.
Bardzo ładny dywanik
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe, poliestrowa, sztukowa
W magazynie
Dywaniki łazienkowe


Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe, poliestrowa, sztukowa
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe, poliestrowa, zestawy
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Dywaniki łazienkowe



Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe



Bawełniana, dywaniki łazienkowe, poliestrowa
W magazynie
Dywaniki łazienkowe


Okrągła
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

60×100 cm
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
15×24 cm
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Drewniana
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
35 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, skandynawska
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
137×78×68 cm
W magazynie
27×24×13 cm, prosta, industrialna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie