

Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 43,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wybierz dla siebie odpowiednie prześcieradło, aby zapewnić sobie jak najlepsze warunki podczas spania. Prześcieradło frotte bardziej grzeje i charakteryzuje się większą elastycznością, dlatego polecamy je na zimniejsze dni. Zaletą jest również jego łatwe utrzymanie. Prześcieradło posiada wszytą gumę w tunelu, która utrzymuje je na jednym miejscu i nie ma obawy, że się będzie przesuwało.
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Mocowanie | Naciąg |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Materiał | Frote |
| Gramatura | 140 g/m2 |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rozmiar | 140 x 200 cm |
| Rozmiary | 140 x 200 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

160×200 cm, frotowa
W magazynie
90×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
90×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
160×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie

Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
160×200 cm, napinająca, wysokość
W magazynie
180×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
200×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
90×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
160×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
90×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie