





Wymiary 60×230 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Spraw, by Twój dom był wyjątkowy dzięki dywanowi Flair Rugs, który zachwyca swoim charakterystycznym designem z nutką stylu retro. Jego nowoczesna paleta kolorów zapewnia jednak, że można go łatwo połączyć z każdym stylem wnętrza. Dzięki swojej trwałości i wytrzymałości stanie się niezawodnym i stylowym dodatkiem na wiele lat.
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 230 cm |
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Używać | Chodniki |
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Styl | Retro |
| Rodzaj | Chodnik |
| Kraj pochodzenia | BE |
| Skład i rodzaj materiału | Akryl/bawełna/poliester |
| Grubość | 1 cm |
| Długość włosia dywanu | Bez włosia |
| Kształt | Chodnik |
| Waga | 2 kg |
| Długość | 230 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Pętelkowy (równomierny) |
| Kolekcja | Manhattan |
| Wzór | Geometryczny |
| Design | Retro/nowoczesny |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 1100 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Czyszczenie punktowe/odkurzać regularnie |
| Materiał tylnej strony | Bez spodniej warstwy |
| Specyfikacja materiału | 29% poliester/52% akryl/19% bawełna |
| Kolor | Żółty/zielony |
| Producent | Flair Rugs |

Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Nowoczesna, naturalna, rustykalna
W magazynie
Zewnętrzna, chodniki, gotowa
W magazynie
Do pokoju, tkana, gotowa
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, kwiatowa
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Nowoczesna, naturalna, skandynawska
W magazynie
Shaggy, gotowa, polipropylenowa
W magazynie
Do pokoju, shaggy, prostokątna
W magazynie
Do pokoju, prostokątna, gotowa
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, prostokątna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, jutowa, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, tkana, gotowa
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
25×44 cm, zewnętrzna, do pokoju
W magazynieDostawa gratis
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Shaggy, gotowa, polipropylenowa
W magazynie
Nowoczesna, wełniana, industrialna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Zewnętrzna, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, chodniki, rustykalna
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie

⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Do gniazdka
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, nowoczesna

Zestawy, na kieliszki
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Ceramiczna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Wolno stojąca

203×26×35 cm, prosta
W magazynieDostawa gratis
80×218×102 cm, rozkładana, skandynawska
W magazynie
52×200 cm, do pokoju, chodniki
W magazynie

Wieszaki na papier toaletowy i szczotki, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
137×78×68 cm
W magazynie