
Pościel Do łóżeczka Niemowlęca Dziecięca Poszewki 120x90 - Las
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynieNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 98,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Podaruj swoim dzieciom do łóżeczka to najlepsze. Dzięki uroczej dziecięcej pościeli nawet najmłodsi mogą przenieść się w świat bajek, Indian czy zwierząt. Starannie dobrany materiał oraz nowoczesne dziecięce wzory z pewnością ozdobią każde pomieszczenie, a tym samym zapewnią jakość i komfort snu. Do produkcji użyty został specjalny suwak przeznaczony do pościeli, który w żaden sposób nigdzie nie wystaje. Zamek jest wszyty 10 cm od krawędzi, dzięki czemu rogi pościeli są wzmocnione. Zestaw zawiera: • 1x poszewka na poduszkę 45 x 60 cm • 1x poszwa na kołdrę 90 x 135 cm
| Szerokość: | 90 cm |
|---|
| Dla kogo | Dla dziewczynek, Dla chłopców |
|---|---|
| Asortyment | Do łóżeczka |
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna |
| Motyw | Zwierzątka |
| Kolor | Niebieska |
| 4home | 4HOME |
| Rodzaj łóżka | Łóżeczko dziecięce |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 90 x 135 cm, 45 x 60 cm |
| Rozmiary kołdry | 90 x 135 cm |
| Rozmiary poduszki | 45 x 60 cm |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Kvalitex |

90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Zamek, zwierzątka
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie

Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Księżniczki, dla dziewczynek, do łóżeczka
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
Zamek
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, guziki
W magazynie
Zamek
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie
Zamek
W magazynie
Z mikrofibry, mikroplusz
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, zamek
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, zwierzątka
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie

Księżniczki, klasyczna, bawełniana satyna
W magazynie
Dla dziewczynek, bawełniana satyna
W magazynie
Satyna
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie


Hipoalergiczna, klinowa, jednokolorowa
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
220×240 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Do piaskownicy, dla chłopców, plastikowa
W magazynie
Bawełniana, zestawy, bambusowa
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie

Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie

Stołowa, średnica
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
48×60×34 cm, plastikowy, kwadratowa
W magazynie
Stołowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, flanelowa
W magazynie