
PrzytulneMieszkanie.pl PrzytulneMieszkanie.pl Pościel z mikrofibry HENRIETTA kolorowa Rozmiar pościeli: 2 szt 70 x 90 cm | 200 x 220 cm
Z mikrofibry
W magazynieNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 85,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Podaruj swoim dzieciom do łóżeczka to najlepsze. Dzięki uroczej dziecięcej pościeli nawet najmłodsi mogą przenieść się w świat bajek, Indian czy zwierząt. Starannie dobrany materiał oraz nowoczesne dziecięce wzory z pewnością ozdobią każde pomieszczenie, a tym samym zapewnią jakość i komfort snu. Do produkcji użyty został specjalny suwak przeznaczony do pościeli, który w żaden sposób nigdzie nie wystaje. Zamek jest wszyty 10 cm od krawędzi, dzięki czemu rogi pościeli są wzmocnione. Zestaw zawiera: • 1x poszewka na poduszkę 45 x 60 cm • 1x poszwa na kołdrę 90 x 135 cm
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kolor | Różowa |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 120 g/m2 |
| Rodzaj łóżka | Łóżeczko dziecięce |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 90 x 135 cm, 45 x 60 cm |
| Rozmiary kołdry | 90 x 135 cm |
| Rozmiary poduszki | 45 x 60 cm |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Kvalitex |

Z mikrofibry
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Dinozaury, dla chłopców, do łóżeczka
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Na drzwi, na stół
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Do sypialni, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Szklana, dawkowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Solarna, ścienne oświetlenie, plastikowa
W magazynie

Ogrodowa, klasyczne dziecięce huśtawki, wisząca
W magazynie