

Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 98,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Włóż swoim dzieciom do łóżeczka to najlepsze. Urocza pościel dziecięca z popularnym motywem jednorożca z pewnością ucieszy nie jedną księżniczkę. Starannie wybrany materiał i nowoczesne wzory dziecięce z pewnością ozdobią każdy pokój dziecięcy, zapewniają dobry i wygodny sen. Pościel wyposażono w zamek błyskawiczny z suwakiem, który w żaden sposób nie odstaje od pościeli. Zapinanie pościeli wykonano z zamkiem, który nie przebiega przez całą szerokość pościeli, pozostawiono margines 10 cm z każdej strony, dzięki czemu rogi pościeli są wzmocnione. Komplet zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 45 x 60 cm 1x poszwę na kołdrę 90 x 135 cm
| Szerokość: | 90 cm |
|---|
| Motyw | Księżniczki |
|---|---|
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Asortyment | Do łóżeczka |
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna |
| Kolor | Szara |
| 4home | 4HOME |
| Rodzaj łóżka | Łóżeczko dziecięce |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiary kołdry | 90 x 135 cm |
| Rozmiary poduszki | 45 x 60 cm |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Kvalitex |

Dla dziewczynek, bawełniana satyna
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, guziki
W magazynie
Zamek
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
135×200 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, zwierzątka
W magazynie

Klasyczna, guziki
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna, bawełniana satyna
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Dla chłopców, dla dziewczynek, do łóżeczka
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, guziki
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, zamek
W magazynieDostawa gratis
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, satyna
W magazynie
Dla dziewczynek, bawełniana satyna
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Zamek
W magazynie
Do łóżeczka, zamek
W magazynieDostawa gratis


Hipoalergiczna, klinowa, jednokolorowa
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
220×240 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Do piaskownicy, dla chłopców, plastikowa
W magazynie
Bawełniana, zestawy, bambusowa
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie

Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie

Stołowa, średnica
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
48×60×34 cm, plastikowy, kwadratowa
W magazynie
Stołowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, flanelowa
W magazynie