



Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 163,17 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Dywan, który jest przyjemny dla oka, ogrzewa bose stopy nawet podczas srogiej zimy, a jednocześnie nie wymaga skomplikowanej pielęgnacji? Taki właśnie jest ten uroczy model marki Universal, wykonany w całości z włókien polipropylenowych. To właśnie dzięki nim dywan jest nie tylko miękki, ale także bardzo wytrzymały.
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 150 cm |
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Materiał | Polipropylen |
| Rodzaj materiału | Syntetyczne |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Długość włosia | 9 mm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 2.1 kg |
| Długość | 150 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Welur) |
| Kolekcja | Mabel |
| Wzór | Etno |
| Design | Boho |
| Jakość | Extra/Back To School |
| Gęstość | 208000 punkty/m² |
| Gęstość tkaniny | Średnia |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie/czyszczenie punktowe |
| Materiał tylnej strony | Polipropylen |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Kolor | Kolorowy |
| Producent | Universal |
Opinie użytkowników
Wszystko jest odpowiednie: kolor, miękkość, rozmiar itp.
Tak, jak to sobie wyobrażałem.
Chodniki są śliczne, mięciutkie i bardzo ładnie się prezentują
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
W dotyku miękki i aksamitny, kolory żywe, w pełni zgodne ze zdjęciem w sklepie internetowym. Nie mogę jeszcze wyrazić opinii na temat czyszczenia, ale mam nadzieję, że nie będę mieć z nim problemów.

Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, chodniki, wykładziny
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Zewnętrzna, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, gotowa
W magazynieDostawa gratis
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
77×150 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Zewnętrzna, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Naturalna, tkana, rustykalna
W magazynie
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Do pokoju, naturalna, prostokątna
W magazynie
120×170 cm, zewnętrzna, shaggy
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, naturalna, orientalna
W magazynie
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Nowoczesna, tkana, gotowa
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Nowoczesna, naturalna, rustykalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
160×230 cm, zewnętrzna, shaggy
W magazynie
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Kwadratowa

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie

43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie


24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
240×340 cm, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach

Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie