Produkty, które mogą Ci się spodobać
Historia cen
- 29.04.2026 - 53,54 zł
- 19.04.2026 - 53,54 zł
- 10.03.2026 - 54,22 zł
- 20.02.2026 - 51 zł
- 16.02.2026 - 60 zł
- 14.02.2026 - 51 zł
- 12.02.2026 - 60 zł
- 5.12.2025 - 51 zł
- 28.11.2025 - 48 zł
- 24.11.2025 - 51 zł
- 7.11.2025 - 52,34 zł
- 1.11.2025 - 53,54 zł
- 1.11.2025 - 60 zł
- 8.10.2025 - 48 zł
- 7.10.2025 - 60 zł
- 3.10.2025 - 52 zł
- 1.10.2025 - 60 zł
- 30.09.2025 - 48 zł
- 26.09.2025 - 52 zł
- 19.09.2025 - 60 zł
- 16.09.2025 - 51 zł
- 16.09.2025 - 60 zł
- 12.09.2025 - 52 zł
- 29.08.2025 - 60 zł
- 24.08.2025 - 52 zł
- 19.08.2025 - 60 zł
- 15.08.2025 - 52 zł
- 30.07.2025 - 60 zł
- 25.07.2025 - 52 zł
- 15.07.2025 - 60 zł
- 11.07.2025 - 52 zł
- 9.07.2025 - 60 zł
- 30.06.2025 - 65 zł
- 26.06.2025 - 55,25 zł
- 20.06.2025 - 55 zł
- 10.06.2025 - 55,25 zł
- 6.06.2025 - 55 zł
- 1.06.2025 - 55,25 zł
- 27.05.2025 - 55,24 zł
- 23.05.2025 - 55 zł
- 20.05.2025 - 55,24 zł
- 16.05.2025 - 55 zł
- 13.05.2025 - 58,5 zł
- 9.05.2025 - 59 zł
- 2.05.2025 - 65 zł
- 30.04.2025 - 64 zł
- 25.04.2025 - 54 zł
- 18.04.2025 - 51 zł
- 15.04.2025 - 64 zł
- 10.04.2025 - 55 zł
- 25.03.2025 - 64 zł
- 21.03.2025 - 55 zł
- 20.03.2025 - 53 zł
- 10.03.2025 - 53,32 zł
- 5.03.2025 - 53 zł
- 26.02.2025 - 53,32 zł
- 26.02.2025 - 62 zł
- 22.02.2025 - 53 zł
- 15.02.2025 - 62 zł
- 13.02.2025 - 53 zł
- 10.02.2025 - 62 zł
Opis produktu
Wnętrze doskonale zaaranżowane? Tak, ale brakuje jeszcze... kropki nad i. Heureka! Wycieraczka! Ten element wystroju potrafi zachwycić swoją prostotą, ale też kolorystyką lub wzorem. Zadbaj o stylowe wejście do Twojego mieszkania.
Wymiary
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
Specyfikacje
| Materiał wycieraczki | Tkaninowe |
|---|---|
| Kształt wycieraczki | Prostokątna |
| Kolor | Zielona |
| Kraj pochodzenia | BE |
| Specyficzny materiał | Poliamid |
| Materiał | Tekstylia |
| Grubość | 0.7 cm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 0.7 kg |
| Długość | 60 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne/zewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Kolekcja | Wash & Clean |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 2900 g/m² |
| Właściwości | Odpowiedni do prania/antypoślizgowy |
| Pielęgnacja | Prać ręcznie/prać w temp. 30°C/odkurzać regularnie |
| Materiał tylnej strony | Gumowy |
| Specyfikacja materiału | 100% poliamid |
| Material | Tekstylia |
| Producent | Hanse Home |
Recenzje
Opinie użytkowników
Innego produktu się spodziewałam
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Polecamy

Wycieraczka podłużna SOLANA, 45 x 100 cm
Z włókna kokosowego, zewnętrzna
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
Patelnia na naleśniki ze stali nierdzewnej ø 26 cm – Blomsterbergs
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Naturalny obrotowy organizer łazienkowy Moona – Umbra
Do gniazdka
W magazynie
Szary dywan Universal Kasbah Gris, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, nowoczesna

Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Szczotka do WC ceramiczna w kolorze matowej czerni Badi – Wenko
Ceramiczna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Deska do prasowania typu rękawnik 52x12 cm Leona – Wenko
Wolno stojąca

Czarny metalowy modułowy system półek 27x203,5 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, prosta
W magazynieDostawa gratis
Jasnozielona sztruksowa rozkładana sofa 218 cm Tori – Bonami Selection
80×218×102 cm, rozkładana, skandynawska
W magazynie
Chodnik Universal Sprinty Ceramics, 52x200 cm
52×200 cm, do pokoju, chodniki
W magazynie
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Biały/srebrny stojak na papier toaletowy ze szczotką ze stali nierdzewnej Rivazza – Wenko
Wieszaki na papier toaletowy i szczotki, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Suszarka na pranie Vario – Metaltex
137×78×68 cm
W magazynie




































































