




Wymiary 160×230 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Odśwież wnętrza swojego domu. Nadaj im niepowtarzalnego charakteru. Rozłóż na podłodze wyjątkowy dywan marki Universal. Prezentujemy dywan heatsetowy, wykonany z ulepszonych włókien polipropylenowych. Ten typ dywanów jest znany ze swojej sprężystości oraz niezwykłej odporności na ścieranie. Długo zachowa piękne, intensywne kolory.
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 230 cm |
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Rodzaj | Gotowe |
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Kolor | Beżowa |
| Materiał | Polipropylen |
| Twarz | Prostokątne |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj materiału | Syntetyczne |
| Kraj pochodzenia | ES |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Długość włosia | 25 mm |
| Długość włosia dywanu | Długie włosie (shaggy) |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 10.3 kg |
| Długość | 230 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie/oklejone krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Frisé) |
| Kolekcja | Norge |
| Wzór | Kropki |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Back To School/Basic |
| Gęstość | 96000 punkty/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką/odkurzać regularnie |
| Materiał tylnej strony | Juta |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Producent | Universal |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry. Na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach.
Produkt doskonały za zapłaconą cenę. Miękki i kolorowy, oczywiście trzeba go trochę przewietrzyć, aby pozbyć się zapachu plastiku, ale stosunek jakości do ceny jest znakomity.
To niezwykły dywan, w rzeczywistości wygląda bardzo dobrze. Warto go kupić.
Dywan jest piękny, ma wesołe kolory, kremowe tło i radosne kropki. Pasuje zarówno do pokoju dziecięcego, jak i do salonu, gdzie ja go mam. Mało pieniędzy, a dużo korzyści, powiedziałabym.
Bardzo ładny dywan, nasycone kolory, sprawił radość.

Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Shaggy, gotowa, polipropylenowa
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
160×1 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
160×230 cm, zewnętrzna, shaggy
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, naturalna, orientalna
W magazynie
Do pokoju, jutowa, kwiatowa
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z krótkim włosiem

Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Wełniana, orientalna, retro
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Okrągła, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
34×44 cm, do pokoju, kwiatowa
W magazynieDostawa gratis
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Shaggy, gotowa, polipropylenowa
W magazynie
Do pokoju, jutowa, okrągła
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Nowoczesna, wełniana, retro
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Plastikowa, zestaw, kwadratowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
46×95×37 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
27×19×35 cm, bez pokrywy, papier
W magazynie
27×19×35 cm, z wieczkiem, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z krótkim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
25×17×23 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, zabawowa, sztukowa

Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
Średnica
W magazynie
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stołowa, średnica
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy

140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
48×45×33 cm, pufy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
200×200 cm, jednokolorowa, łóżko dwuosobowe
W magazynie