










Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 38,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Świąteczna pościel bawełniana w innej odsłonie. Daj upust swojej figlarności dzięki wesołym, zakochanym reniferom. Błękit nieba i biel wyglądają miękko i subtelnie, a jednocześnie dodają sypialni wyrazisty urok. Co więcej, wysokiej jakości 100% bawełna zapewni wygodę leżenia i spokojny sen. Maksymalny komfort zapewnia praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny.Komplet zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwę na kołdrę 140 x 200 cm
| Szerokość: | 140 cm |
|---|
| Asortyment | Klasyczne |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna |
| Motyw | Zwierzątka |
| Kolor | Niebieska |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Dla mnie dobry produkt za dobrą cenę. Wzór nie jest jednak tak wyrazisty, ale może inaczej będzie wyglądać, gdy pościel zostanie sfotografowana.
bardzo ładny nadruk, wygląda pięknie


Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
160×200 cm, dla dziewczynek, klasyczna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, zamek, z mikrofibry

Klasyczna, zamek, z mikrofibry

Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z krepy
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
90×200 cm, zamek
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie

Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie

Ochraniacze na materac
W magazynie
220×240 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Do piaskownicy, dla chłopców, plastikowa
W magazynie
Bawełniana, zestawy, bambusowa
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie

Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie

Stołowa, średnica
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
48×60×34 cm, plastikowy, kwadratowa
W magazynie
Stołowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, flanelowa
W magazynie
Samoprzylepna
W magazynie