







Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 97,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel Christmas tree marki 4Home wprowadzi do sypialni delikatną świąteczną atmosferę. Czysto białe tło zdobią subtelne, stylizowane choinki w beżowych odcieniach, uzupełnione złotymi gwiazdami. Pościel jest dwustronna, a wzór jest taki sam po obu stronach. Delikatna kolorystyka z łatwością wkomponuje się w każde wnętrze i pięknie uzupełni zimowe lub świąteczne dekoracje. Miękka mikroflanela z 100% poliestru o gramaturze 240 g/m² zapewnia wyjątkowy komfort i ciepło. Delikatna struktura materiału przypomina aksamit i przyjemnie ogrzewa wchłodne zimowe noce. Tkanina jest wytrzymała, trwała kolorystycznie i delikatna dla skóry, dzięki czemu zapewnia spokojny sen bez podrażnień. Jakość i bezpieczeństwo zdrowotne gwarantuje certyfikat OEKO-TEX Standard 100, dzięki czemu możesz otulić się kołdrą z pewnością, że pościel jest bezpieczna dla Ciebie i Twoich bliskich. Mikroflanela jest również łatwa w pielęgnacji. Szybko schnie, nie gniecie się i nie wymaga prasowania, dzięki czemu zawsze pozostaje pięknie miękka i gładka. Dzięki zapięciu na zamek błyskawiczny można ją założyć w mgnieniu oka, bez zbędnego wysiłku. Prać w temperaturze 40°C, nie suszyć w suszarce i nie prasować – dzięki temu materiał zachowa swoją miękkość i kształt. Pościel jest przeznaczona do przedłużonego łóżka pojedynczego owymiarach kołdry 140 × 220 cm i poduszki 70 × 90 cm. Główne zalety produktu elegancki zimowy wzór z motywem choinek i gwiazdek miękka, ciepła i przyjemna mikrofrot szybkoschnąca, niegniecąca się i niewymagająca prasowania zapięcie na zamek błyskawiczny ułatwiające nakładanie odpowiednie dla wrażliwej skóry certyfikat OEKO-TEX Standard 100 Zawartość opakowania 1× poszewka na kołdrę 140 × 220 cm 1× poszewka na poduszkę 70 × 90 cm
| Szerokość: | 140 cm |
|---|
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Mikroflanel, Poliester |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Bożonarodzeniowe, Gwiazdy |
| Kolor | Biała |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 240 g/m2 |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Łóżko jednoosobowe, poliestrowa, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
140×200 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, bawełniana satyna
W magazynie
W paski
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W gwiazdy, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Mikrofibra, zamek
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, mikrofibra
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie