






Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 84,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bawełniana pościel w tradycyjnym norweskim wzorze, który sprawi, że polubisz chłodne zimowe noce będą pełne wygody i spokoju. W końcu kogo martwiłaby brzydka pogoda, kiedy może opatulić się mięciutką świąteczną pościelą z ładnym wzorem w renifery i groszki? Pościel jest z obu stron taka sama i posiada zapięcie na zamek. Poszewka na poduszkę została uszyta z materiału metrowego, dlatego wzory mogą się delikatnie różnić. Zapoznaj się z magią kolekcji tekstylnej Nordic, która w oryginalny sposób czerpie inspirację z popularnego stylu skandynawskiego, sprawiając, że Twój dom będzie tak samo harmoniczny, jak skandynawskie wnętrza. Kolekcja Nordic ma w ofercie coś dla każdego: delikatne pastelowe kolory, neutralne harmoniczne odcienie, motywy natury i zwierząt, czy też wyraziste i tradycyjne wzory folklorystyczne. Komplet zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 70 x 80 cm 1x poszwę na kołdrę 160 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe, Łóżko dwuosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Kropki |
| Kolor | Niebieska |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 160 x 200 cm, 70 x 80 cm |
| Rozmiary kołdry | 160 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 80 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, francuska, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
W serduszka, kropki, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
135×200 cm, kwiaty, zwierzęta
W magazynie
W serduszka, kropki, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, francuska, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie
220×240 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Do piaskownicy, dla chłopców, plastikowa
W magazynie
Bawełniana, zestawy, bambusowa
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie

Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie

Stołowa, średnica
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
48×60×34 cm, plastikowy, kwadratowa
W magazynie
Stołowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, flanelowa
W magazynie
Samoprzylepna
W magazynie