












Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wtul się w miękką pościel z mikroflaneli i ciesz ciepłem w zimie. Motyw z wesołymi zimowymi elementami, takimi jak choinki, gwiazdy i renifery, tworzy przytulną atmosferę, która z pewnością pozwoli się zrelaksować i doda świątecznego akcentu do sypialni. Wzór w neutralnych i ciepłych odcieniach szarości, czerni i bieli można łatwo dopasować do różnych wnętrz.Dzięki swojemu ciepłu, miękka mikroflanela jest idealnym materiałem na chłodniejsze pory roku i z pewnością spodoba się wszystkim małym i dużym zmarzluchom. Mikroflanela szybko schnie, nie wymaga prasowania, nie gniecie się i jest delikatna nawet dla wrażliwej skóry. Poszwa na kołdrę jest dwustronna, jedna strona z wzorem, druga zaś w jednolitym kolorze. Poduszki mają wzór po obu stronach. Posiada praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny. Zestaw zawiera: 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwa na kołdrę 140 x 220 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Mikroflanel, Poliester |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Jednokolorowe, Gwiazdy |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 240 g/m2 |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Jesienna, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, flanelowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
Kwiaty, francuska, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, bożonarodzeniowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
W doniczce
W magazynie
Na drzwi, na stół
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie

Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, metalowa
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Klasyczna, na ścianę
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Szklana, dawkowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie