Polecamy
Ciemnoszary tapicerowany hoker z regulowaną wysokością/z podłokietnikami (wysokość siedziska 65 cm) Nolan – Unique Furniture
Wymiary 88×50×52 cm
Historia cen
- 21.05.2026 - 623,9 zł
- 19.04.2026 - 623,9 zł
- 19.03.2026 - 589,9 zł
- 21.11.2025 - 588 zł
- 11.11.2025 - 589 zł
- 7.11.2025 - 601 zł
- 1.11.2025 - 615 zł
- 28.10.2025 - 694 zł
- 25.10.2025 - 596,84 zł
- 20.10.2025 - 694 zł
- 14.10.2025 - 597 zł
- 9.10.2025 - 694 zł
- 7.10.2025 - 659 zł
- 3.10.2025 - 567 zł
- 1.10.2025 - 659 zł
- 30.09.2025 - 527 zł
- 26.09.2025 - 567 zł
- 16.09.2025 - 659 zł
- 12.09.2025 - 567 zł
- 29.08.2025 - 659 zł
- 24.08.2025 - 567 zł
- 19.08.2025 - 659 zł
- 15.08.2025 - 567 zł
- 30.07.2025 - 659 zł
- 25.07.2025 - 567 zł
- 18.07.2025 - 659 zł
- 16.05.2025 - 560 zł
- 13.05.2025 - 593 zł
- 9.05.2025 - 619 zł
- 8.05.2025 - 659 zł
- 1.05.2025 - 527 zł
- 30.04.2025 - 659 zł
- 25.04.2025 - 560 zł
- 15.04.2025 - 659 zł
- 10.04.2025 - 567 zł
- 2.04.2025 - 659 zł
- 25.03.2025 - 579 zł
- 20.03.2025 - 498 zł
- 10.03.2025 - 579 zł
- 5.03.2025 - 498 zł
- 26.02.2025 - 579 zł
- 22.02.2025 - 498 zł
- 15.02.2025 - 579 zł
- 13.02.2025 - 498 zł
- 10.02.2025 - 579 zł
Opis produktu
Ciemnoszary tapicerowany hoker z regulowaną wysokością/z podłokietnikami (wysokość siedziska 65 cm) Nolan – Unique Furniture
Wymiary
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 52 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
Specyfikacje
| Materiał | Tapicerowane |
|---|---|
| Materiał wypełnienia | Materiał |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Rodzaj | Tapicerowane |
| Szerokość siedziska | 36.5 cm |
| Głębokość siedziska | 38 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 80 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 65 cm |
| Wysokość siedziska | 65 cm |
| Waga | 15.7 kg |
| Właściwość | Regulowana wysokość/z podłokietnikami |
| Pielęgnacja | Czyścić suchą szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Certyfikaty i normy | FSC 100%/OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Nolan |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Retro |
| Jakość | Extra |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał nóg | Metal |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Skala testu martindale'a | 50000 martindale |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Kolor | Ciemnoszary |
| Material | Metal/tapicerowany |
| Producent | Unique Furniture |
Najlepsze produkty od Bonami

Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Pojemniki na żywność 12 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowe dywaniki łazienkowe zestaw 2 szt. – Foutastic
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dwupoziomowa półka łazienkowa Wenko Milo
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Wisząca półka łazienkowa ze stali nierdzewnej w kolorze złota Milo – Wenko
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Biały taboret ze schowkiem Wenko Wing, 33 l
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stolik z drewna mangowca House Nordic Jammu
35 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, skandynawska
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Biała pościel dwuosobowa z kory 200x200 cm Seersucker Frill – Catherine Lansfield
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Jasnozielony chodnik odpowiedni do prania 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, bieżniki na stół, prostokątna

Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie













