



Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 115,59 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Naturalny kinkiet Woody – Squid Lighting
| Włączanie | Włączane wyłącznikiem |
|---|---|
| Lokalizacja | Do sypialni i salonu |
| Wskazówki do montażu | Wymaga profesjonalnego montażu |
| Materiał | Drewno/metal |
| Moc | 10 W |
| Liczba żarówek | 1 szt. |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Waga | 0.745 kg |
| Długość | 18 cm |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Zainstalowane na stałe |
| Kolekcja | Woody |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Wycierać suchą ściereczką |
| Materiał konstrukcji | Żelazo |
| Kolor | Naturalny |
| Material | Drewno/metal |
| Producent | Squid Lighting |
Opinie użytkowników
Wewnątrz przewód jest poluzowany, dlatego nie ma kontaktu. Nie mam czasu, żeby go wymienić, naprawiliśmy go, ale nie tego oczekiwałem.
Również zagrożenie pożarowe.

Włączane wyłącznikiem, 230V, do sypialni i salonu
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, LED
W magazynieDostawa gratis
LED, włączane wyłącznikiem, 230V
W magazynie
LED, włączane wyłącznikiem, 230V
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, 230V, do sypialni i salonu
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, do sypialni i salonu, do gniazdka
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, LED, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
LED, włączane wyłącznikiem, 230V
W magazynie
LED, włączane wyłącznikiem, 230V
W magazynie
Metalowa, industrialna, włączane wyłącznikiem
W magazynie
LED, metalowa, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, włączane wyłącznikiem
W magazynie
LED, włączane wyłącznikiem, 230V
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, 230V, do sypialni i salonu
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, 230V, do sypialni i salonu
W magazynie
Metalowa, 230V
W magazynie
Drewniana, rustykalna, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Nowoczesna, LED, metalowa
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, 230V, do sypialni i salonu
W magazynie

Drewniana, rustykalna, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Metalowa, 230V
W magazynieDostawa gratis
Włączane wyłącznikiem, 230V, do sypialni i salonu
W magazynie
LED, włączane wyłącznikiem, 230V
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, LED, metalowa
W magazynie
Metalowa, włączane wyłącznikiem, 230V
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, industrialna

Nowoczesna, LED, metalowa
W magazynie
Metalowa, włączane wyłącznikiem, 230V
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, metalowa, 230V
W magazynie
LED, włączane wyłącznikiem, 230V
W magazynie
Metalowa, włączane wyłącznikiem, 230V
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie

Kwadratowa

Miski dla psów
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie

Metalowa
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie

Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie