

Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Fartuch kuchenny to idealny prezent dla każdego miłośnika gotowania. Wykonany jest z bawełny pochodzącej z recyklingu. Dzięki długim sznurkom do wiązania w talii, rozmiar fartucha kuchennego jest uniwersalny. Fartuch posiada również dużą kieszeń, w której można schować drobne akcesoria potrzebne do pracy, dzięki czemu można cieszyć się wygodą za każdym razem, gdy gotujesz.
| Asortyment | Fartuchy kuchenne |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Rodzaj fartucha | Dla kobiet |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rozmiar | 60 x 80 cm |
| Rozmiary | 60 x 80 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4-Home |
Opinie użytkowników
Zadowolenie


Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Zapachowa, sztukowa
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie
77×38×29 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie

Porcelanowa
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie